NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

Koloběžky Morxes

 

Koloběžky Morxes

  Severomoravský MORXES je dalším z tuzemských výrobců výborných koloběžek. Jeho specialitou jsou rámy s typickou příhradovou konstrukcí hlavního oblouku. Charakteristické pro MORXES je také využití chrom-molybdenové oceli pro výrobu rámů. I díky tomuto materiálu MORXES zajišťuje vysokou tuhost koloběžek při zachování nízké hmotnosti.
Rámy „Morčat“, jak jsou koloběžky Morxes přezdívány svými uživateli, jsou vyráběné ručně, nicméně díky vysoké kvalitě zpracování a přísné výstupní kontrole na ně výrobce poskytuje celoživotní záruku.
Všechny koloběžky MORXES vynikají výbornou geometrií a jízdními vlastnostmi. Spolehnout se můžete také na osazení velmi kvalitními komponentami. A měli byste také vědět, že MORXES v osazení komponentami u svých koloběžek často využívá kotoučové brzdy.

Typický MORXES – univerzální model Vendeta s koly 26/20 palců

 

Koloběžky MORXES

Až na jediný model – malou koloběžku Strada s koly 16/16″ – vyrábí MORXES výhradně velké koloběžky s koly 26/20 nebo 28/20 palců. V naší nabídce „Morčat“ tedy najdete jak trekové nebo chcete-li univerzální koloběžky MORXES Cavia či Vendeta, ale také sportovní modely s úzkými plášti – MORXES Sport nebo Monza. Vyžadujete-li styl, máme pro vás modely MORXES Habana a Varadero, které těží ze současné módy retro-designu.
MORXES myslí také na koloběžkářky. Model Giulia má upravenou geometrii, představec a řídítka pro subtilnější ženské postavy. Nezapomíná se ani na pejskaře – můžeme vám nabídnout hned několik modelů koloběžek pro mushing s odpruženými předními vidlicemi.
Morxes Adventrure RApid

MORXES Adventure Rapid – univerzální koloběžka pro nejrůznější povrchy, vybavená odpruženou přední vidlicí a kotoučovými brzdami.

 
Koloběžky MORXES na e-shopu Cyklospeciality.cz