NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

Koloběžky Micro

Švýcarskou firmu MICRO lze nazvat nejmenovaným králem malých hliníkových skládacích koloběžek. MICRO těží z vlastního vývoje švýcarskými a německými konstruktery a designéry, samotná výroba pak probíhá v partnerských závodech na Thaj-wanu, v Číně a v Německu. Pod značkou MICRO vám můžeme nabídnout nejen široký sortiment skládacích koloběžek, ale i pevné freestylové modely, dětská odrážedla nebo třeba tzv. kickboardy.

MICRO White a Black – velmi oblíbené modely s 200mm koly, které už nevyžadují jen hladký asfalt

 

Koloběžky MICRO

MICRO Monster – kickboard neboli tříkolová koloběžka, s níž se zatáčí nakláněním řídítek do stran

 

Vypisovat celé portfolio značky MICRO nemá smysl, takže jen obecně, ale v celé šíři nabídky. Klasické skládací hliníkové koloběžky s polyuretanovými „inlinovými“ koly vám nabízíme v několika velikostech, od dětské až po dospělé s koly o průměru 200 mm. Specialitou josu pak modely řady FLEX s pružinou dřevovkláknitou deskou se skelnými vlákny. Na těchto koloběžkách je na nekvalitním povrchu jízda mnohem komfortnější.

Pořídit si můžete také koloběžky MICRO s neobvyklými velmi širokými kolečky, která by měla umožňovat odvázanější jízdu s velkými náklony. Tyto modely MICRO Rocket pak vychází z typu MICRO Monster Bullet, který má navíc ještě zadní kolečko opatřené mechanismem pro carvingové naklánění.

MICRO velmi myslí na dětského uživatele. Pod touto značkou vám nabídneme hned několik druhů odrážedel, včetně takových specialit, jako například model Mini2Go – tříkolkové odrážedlo typu kickboardu, která má pod sedadlem prostorný zavazadelník.

 

Koloběžky MICRO na e-shopu Cyklospeciality.cz