NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

Koloběžky Mibo

 

Zatímco drtivá většina koloběžek používá ke kontrukci rámů více či méně kulaté nebo oblé profily, produkce rožnovské dílny MIBO je typická hranatými profily – tzv. jekly. Koloběžky této značky mají ale i přesto povedený design. Ten je typický oblým hlavním rámovým profilem ze dvou jeků a vpředu poměrně hodně zvednutým stupátkem – taktéž obloukově prohnutým. MIBA jsou pověsná tuhými rámy s velkou nosností, v oblibě je proto mají jezdci s vyšší tělěsnou hmotností. Podobně jako MORXES, nevyužívá ani MIBO v kontrukci svých koloběžek úzké náboje nábrž běžné 100mm cyklonáboje.
 

Velké koloběžky jsou čím dál víc oblíbené a MIBO má výborný sportovní model MIBO GT

Kolobrndy Mibo

Portfolio koloběžek značky MIBO zahrnuje celou velikostní škálu modelů. Od dětské koloběžky Didin postavené na dvanáctipalcových kolech, přes malé a střední modely pro dospělé, až po dva typy velkých koloběžek. Těmi jsou třeková Malaga s koly velikosti 26/20 palců a sportovní model GT (Gran Turismo) s koly 28/20″.

Než se do výroby skládacích koloběžek pustila společnost KOSTKA – kolobka, bylo právě MIBO průkopníkem skládacích koloběžek v Česku. I dnes má ale v nabídce tři modely: malý MIBO Mastr s koly velikosti 16/16 palců, střední Royal s koly 20/20″ a nově také velkou skládací koloběžku GT Split s koly velikosti 26/20 palců.

 

Skládací klasika MIBA – Mastr s koly o velikosti 16/16″

 

MIBO je také jedním z mála výrobců, kteří produkují velké závodní koloběžky se dvěma koly velikosti 28 palců. V případě MIBA jde o model Revoo.

 

Koloběžky MIBO na e-shopu Cyklospeciality.cz.