NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

Koloběžky Kostka

Koloběžky Kostka

Česko je koloběžkovou velmocí a v ní kraluje společnost KOSTKA – kolobka. A nejen v našem státě, KOSTKA – kolobka je zároveň největším evropským výrobcem koloběžek a atakuje přední příčky také v celosvětovém měřítku.

Firma je vybavena špičkovými technologiemi. Mezi ně patří například laserové stroje pro pálení otevřených a uzavřených profilů, svařovací robotizované pracoviště, NC ohýbací centrum nebo vlastní lakovna. Díky tomu je zajištěná perfektní dílenská kvalita, opakovatelnost výroby a přesná výstupní kontrola.

Vlastní vývojové pracoviště navrhuje nejen rámy koloběžek, ale v současné době také představce, řídítka či blatníky nebo náboje kol vlastní značky. Společnost KOSTKA – kolobka průběžně testuje koloběžky na automatické testovací stanici, která simuluje reálný provoz.
 

Velká koloběžka Kostka Tour s koly 26/20″ představuje jeden z nejoblíbenějších modelů značky Kostka

 

Koloběžky KOSTKA – kolobka

Koloběžky značky KOSTKA, respektive jejich rámy, jsou vyráběné z vysokopevnostní konstrukční oceli. V nabídce najdete velkou škálu modelů od malých, ale velmi lehkých  koloběžek s koly o velikosti 16/12 nebo 16/16 palců, přes střední velikost s koly 20/12, 20/16 či 20/20″, až po velké koloběžky 26/20 nebo 28/20 palců.

Téměř všechny modely se vyrábí v několika modelových řadách (Fun, Max, Star…), které se od sebe liší zejména komponentovým osazením. Od společnosti KOSTKA – kolobka vám můžeme nabídnout také speciality, jako je ryze závodní stroj Kostka Racer CTi s karbonovým rámem nebo několik modelů koloběžek určených pro jezdění se psy – mushing. Samostatnou kapitolou je série tří skládacích koloběžek: malá Kostka Rubik s koly velikosti 16/16 palců, Kostka Twenty Fold s koly 20/20″ a velká „skladná“ Kostka Tour Fold s koly 26/20 palců.
 

Kostka Twenty Fold

Skládací koloběžku střední velikosti Kostka Twenty Fold s koly 20/20″ převezete v kufru jakéhokoliv auta