NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

Koloběžky Kickbike

Koloběžky Kickbike

 

„Bejky“, jak je koloběžkám finské značky KICKBIKE mezi jejich uživateli přezdíváno, jsou patrně nejoblíbenější stroje mezi závodníky. Může za to lehký, ale zároveň extrémně tuhý hliníkový rám většiny modelů KICKBIKE, díky němuž nedochází při odrážení ke ztrátám energie. Na zadní vidlici každého modelu najdete podpis duchovního otce KICKBIKU, Hannu Vierikko, který nechává svoje koloběžky vyrábět v Číně a nově i na Tchaj-wanu.
 

Závodní klasika – KICKBIKE Race Max 20

 

Koloběžky KICKBIKE

KICKBIKE vyrábí až na dvě výjimky pouze velké koloběžky s koly o rozměrech 26/20 nebo 28/20 palců. Nabídku otevírají dva modely s ocelovým rámem: Sport G4 a City G4 (plus ještě malá koloběžka Freeride). Ostatní koloběžky KICKBIKE už  mají rámy hliníkové. Závodní klasiku představuje KICKBIKE Race Max 20 a v poslední době čím dál oblíbenější „odvozenina“ se dvěma 28palcovými koly, model Race Max 28. Tyto koloběžky si můžete pořídit také v několika upravených variantách pro jízdu v terénu, včetně odpružené přední vidlice a kotoučových brzd. Kromě toho si můžete vybrat stylové provedení – „cruiser“ KICKBIKE Cruise Max 20.

V naší nabídce koloběžek značky KICKBIKE najdete také speciální, víceméně sjezdovou „fat-koloběžku“ Fat Max se širokými čtyřpalcovými plášti. A též například i malý skládací model KICKBIKE Clix s koly velikosti 16/16″.
 

Mezi závodníky čím dál oblíbenější KICKBIKE Race Max 28