NEJKOLOBEZKY.CZ

KOLOBĚŽKOVÝ SPECIALISTA

kickbike

„Bejky“, jak je koloběžkám finské značky KICKBIKE mezi jejich uživateli přezdíváno, jsou patrně nejoblíbenější stroje mezi závodníky. 

více informací

kostka

Česko je koloběžkovou velmocí a v ní kraluje společnost KOSTKA – kolobka. A nejen v našem státě, KOSTKA – kolobka je zároveň největším evropským výrobcem koloběžek a atakuje přední příčky také v celosvětovém měřítku.

více informací

mibo

Zatímco drtivá většina koloběžek používá ke kontrukci rámů více či méně kulaté nebo oblé profily, produkce rožnovské dílny MIBO je typická hranatými profily – tzv. jekly. 

více informací

micro

Švýcarskou firmu MICRO lze nazvat nejmenovaným králem malých hliníkových skládacích koloběžek. MICRO těží z vlastního vývoje švýcarskými a německými konstruktery a designéry, samotná výroba pak probíhá v partnerských závodech na Thaj-wanu, v Číně a v Německu.

více informací

morxes

Severomoravský MORXES je dalším z tuzemských výrobců výborných koloběžek. Jeho specialitou jsou rámy s typickou příhradovou konstrukcí hlavního oblouku. Charakteristické pro MORXES je také využití chrom-molybdenové oceli pro výrobu rámů.

více informací

swifty

Poměrně mladá a progresivní fimra svůj úspěch odstartovala modelem SWIFTY One, který zaujal uživatele zcela novým způsobem skládání koloběžky.

více informací

SIXTEEN

SIXTEEN, to jsou koloběžky, které pochází z Brna, ale na světě nemají díky svojí specifické konstrukci s letmo uloženými koly konkurenci. Neobvyklý design ale není v případě koloběžek SIXTEEN nadřazený funkčnosti. 

více informací

YEDOO

Trubkové ocelové koloběžky řady YEDOO New byly odlehčeny, byla upravená i geometrie rámů a výrobce také snížil stupátko. Inovace byly zaměřené také na výběr kvalitnějších komponent.

více informací